ביטוח ווישור – סקירה אובייקטיבית כולל דירוג ומחירים

חברת ביטוח ווישור (WESURE) היא חברת ביטוח דיגיטלית, המאפשרת הן למצטרפים חדשים והן למבוטחים קיימים לבצע את כלל הפעילויות באמצעות האינטרנט, ללא מעורבות אנושית.

החברה נוסדה לפני כחמש שנים, ושמה לה למטרה להעצים את המהפכה בתחום הביטוח בישראל, שאותו החלה חברת הביטוח ליברה בישראל. החל משנת 2021 נסחרות מניות החברה בבורסה בתל אביב והחברה פועלת גם בבורסה בארה"ב.

באותה שנה רכשה ווישור 50.445% ממניות חברת איילון אחזקות בע"מ, חברת האם של איילון, זאת במטרה להטמיע את אופן הפעילות שלה באיילון מצד אחד, ולחדור לתחומי הפעילות הקיימים של החברה מצד שני. מבוטחים פוטנציאלים יכולים לקבל מחברת ווישור הצעת מחיר בקלות ובמהירות.

בנוסף, אפשר לבצע בקלות השוואת מחירים, וללכת על הצעה המשתלמת ביותר. להלן תחומי הפעילות של ווישור:

ביטוח רכב: תחום ביטוח הרכב עובד בשנים האחרונות שינויים משמעותיים. השינויים כאמור מתבטאים באפשרות טובה יותר להתאים את פוליסת ביטוח הרכב לבעל הרכב ולנוהגים בו. מי שרוכש באמצעות ווישור ביטוח חובה לרכב יכול לקבל הצעה מותאמת אישית, שתביא לידי ביטוי את כל היתרונות של המבוטח. עם אמות המידה שכבר נלקחו בעבר בחשבון ניתן למדוד את מין המבוטח ואת הגיל, כמו גם הוותק של רישיון הנהיגה. עם זאת, פוליסה איכותית יכולה לקחת בחשבון גם את הביצועים של הנהג (מיעוט תאונות) וגם את העובדה שנהגים מסוימים נוסעים מספר נמוך יחסית של קילומטרים בכל חודש. זה המקום לציין שבביטוח החובה נמצאת ווישור במקום הראשון במדד השירות של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. 

ביטוח דירה: בשנים האחרונות חלה עלייה של ממש בביקוש בתחום ביטוח הדירה. בחלק ניכר מהמקרים, מי שרוכשים ביטוח דירה עושים זאת במסגרת ביטוח המשכנתא, כך שהביטוח כולל את ביטוח המבנה בלבד ולצידו ביטוח המשכנתא. עם זאת, חלה עלייה גם בביקוש לפוליסות ביטוח דירה, הכוללות ביטוח מבנה וכן ביטוח תכולת דירה. בתחום זה מבססת חברת ווישור ניסיון ומומנטום ומחזקת את המעמד שלה בקרב המבוטחים.

ביטוח רכוש: ביטוח התכולה של הדירה נועד למנוע מצב שבו בעקבות אבדן רכוש, בעל הדירה עלול למצוא את עצמו במצב ביש, אם וכאשר הרכוש נפגע בכל צורה שהיא. עם הפגיעות האפשריות ניתן למנות שריפה, הצפה, רעידת אדמה ועוד מרעין בישין.

ביטוח רכב דו גלגלי: כל מי שמחזיק ברכב דו גלגלי ונוהג בו, מגלה במהרה כי ביטוח קטנוע באופן כללי הוא יקר. ועדיין, ניתן לקבל בחברת ווישור הצעה אטרקטיבית לרכב דו גלגלי.

המוטו של חברת ווישור הוא הגינות, שקיפות, מקצועיות, יושרה, שירותיות ויעילות. השילוב בין כל המרכיבים הללו מעמיד את ווישור רמה אחת מעל כלל החברות. הרכישה של איילון מעניקה לווישור גישה לנתח רחב יחסית של שוק הביטוח בישראל, מה שמחזק עוד יותר את מעמדה הפיננסי. ברשת האינטרנט ובאתר ניתן למצוא על ביטוח ווישור חוות דעת טובות, העידות על איכות השירות והתוצאות הטובות עבור הלקוחות.

ביטוח ווישור

איך מקבלים הצעת מחיר מחברת הביטוח ווישור

כאמור, חברת ווישור היא חברת ביטוח דיגיטלית לחלוטין. משמעות הדבר היא שניתן להשלים רכישת פוליסת ביטוח בתחומים שהחברה פועלת בהם, ללא כל צורך בשיחת טלפון, השלמת פרטים, אישורים טלפוניים וכיוצא באלה. כל מבוטח פוטנציאלי יכול להשלים את הגשת הבקשה לפוליסת ביטוח, וכן לבצע את הליך רכישת הפוליסה בצורה מקוונת.

  • מכל מכשיר: אתר ווישור מותאם לכל מכשיר – מחשב נייח, מחשב נייד או טלפון נייד. בכל אחד מהמכשירים ניתן לצפות באתר בצורה נוחה, ולהשלים את רכישת הפוליסה רק באמצעות המכשיר והמקלדת.

  • בכל שעה: כאמור, ביטוח ווישור הוא ביטוח דיגיטלי, המאפשר השלמת הליך הרכישה של פוליסת ביטוח ללא מעורבות אנושית. כיוון שכך, ניתן להשלים את הרכישה של פוליסת הביטוח בכל זמן נתן, בלי כל קשר לשעות העבודה המקובלות במשרדים. עם השלמת התהליך מופקת פוליסת ביטוח, על סמך הנתונים שנמסרו על ידי המבוטח.

  • מכל מקום: ניתן להשלים הליך רכישה של פוליסת ביטוח ווישור מכל מקום, כולל מהספה בבית או מהמיטה או כל מקום אחר.

  • קבלת הצעת מחיר: על מנת לקבל הצעת מחיר, יש להזין את פרטי המבוטח מצד אחד ואת פרטי הצעת המחיר הנדרשת מצד שני. אחרי שבוחרים את תחום הביטוח וסוג הביטוח (למשל ביטוח רכב – ביטוח חובה), מקבלים הצעת מחיר בסיסית. בהמשך, אפשר להוזיל את הצעת המחיר באמצעות שינוי במרכיבי ההצעה. למשל – הפחתת השתתפות עצמית תעלה את גובה הפרמיה. מנגד, הגבלת הנוהגים ברכב והגבלת מספר הקילומטרים שהרכב צפוי לנסוע בחודש, עשויים להקטין את הפרמיה. בתום התהליך מתקבלת פוליסה בהתאמה אישית מוחלטת, הכוללת אך ורק את המרכיבים החשובים למבוטח, מעבר לפוליסת הביטוח הבסיסית.

איך לבצע השוואת מחירי ביטוח

רכישת פוליסת ביטוח מבטחת את בעליה, ומבטיחה לו פיצוי כספי בהתרחש מקרה ביטוח שהפוליסה מכסה. עד לא מכבר היה קושי משמעותי בביצוע השוואת מחירים בין פוליסות שונות. הקושי נבע מהשונות הרבה בין הפוליסות השונות, שלא אפשר למבוטחים לבדוק בצורה יעילה את הבדלי המחירים בין חברות הביטוח. כיום קיימת פוליסת ביטוח בסיסית שכל חברות הביטוח מחויבות לשווק. הפוליסה זהה בכיסויים שהיא מציעה וגם הנוסח שלה דומה בין כלל החברות. באופן הזה קל מאד להשוות בין הצעות הביטוח של חברות שונות. 

על מנת להשוות בין המחירים של פוליסות שונות כדאי לפנות לחברה שתוכל לספק לפונה כמה הצעות, על בסיס דרישות מקדמיות של המבוטח. החברה האמונה על הצעות מחיר כאמור היא איחוד ישיר – גוף שנועד לספק לכל דורש הצעות מחיר אטרקטיביות מצד אחד, אשר תהיינה מותאמות בצורה האופטימלית והנכונה ביותר לצרכים, להעדפות ולרצונות של המבוטח מצד שני.    

על הכותב

צחי גולן מנחם

צחי גולן מנחם

סוכן ביטוח כבר למעלה מ10 שנים, עבדתי בחברת הראל ובסוכנויות פרטיות. תעודת מתכנן פיננסי ובעל תואר שני במנהל עסקים.